حکم انتصاب ریاست دانشگاه پبام نور چناران به نام عباسعلی رضایی

  

  با صدور حکمی از سوی رییس دانشگاه پیام نور استان خراسان رضوی، دکتر عباسعلی رضایی از فرزندان با استعداد بام به عنوان رییس جدید دانشگاه پیام نور چناران منصوب شد.

  به گزارش پایگاه خبری و اطلاع رسانی بام آنلاین، در حکم محمدعلی داوریار رییس دانشگاه پیام نور استان خراسان رضوی خطاب به عباسعلی رضایی آمده است: با توجه به تعهد و صداقت جنابعالی به موجب ابن ابلاغ به عنوان مسئول امور جاری واحد چناران منصوب می شوید. وی در این حکم برای رضایی آرزوی موفقیت کرده است.

   رضایی عضو هیات علمی دانشگاه پیام نور بوده و تحصیل کرده رشته کامپیوتر است. وی مدرک لیسانس خود را از دانشگاه شهید بهشتی، کارشناسی ارشد را از دانشگاه اصفهان و مدرک دکتری خود را از واحد علوم و تحقیقات تهران دریافت کرده است. دارای مرتبه علمی استادیاری است و پیش از این عضو هیات علمی دانشگاه پیام نور قوچان بوده است. تالیف 14 جلد کتاب، دو ترجمه و انتشار 34 مقاله علمی در مجلات و نشریات داخلی و خارجی و همچنین یک مورد ثبت اختراع از سوابق برجسته علمی و اجرایی رییس جدید دانشگاه پیام نور چناران است. رضایی همچنین مدیر مسئول انتشارات خط اول می باشد.

   پایگاه خبری و اطلاع رسانی بام آنلاین این انتصاب شایسته را به دکتر رضایی و دیگر فرزندان پرتلاش بام تبریک گفته و برای وی موفقیت و کسب مدارج عالی تر را آرزو می نماید.

گفتنی است عباسعلی رضایی یکی از نخبگان منطقه بام بشمار می رود که نقش موثری در برگزاری نخستین نشست هم اندیشی و گردهمایی اخیر منطقه ایفا کرده است. وی صادقانه نتایج بررسی های خود در زمینه وضعیت منابع آب را در اختیار اعضای شورای اسلامی بام و سایر دلسوزانی که خواهان توسعه و پیشرفت بام هستند قرار داده و راهکارهای موثر حصول نتیجه و رفع بحران کم آبی را به مسئولان محلی ارائه کرده است.

نظرات  

 
+1 #1 مولوی در تاریخ: شنبه 26 تیر 1395 ، ساعت 02:04 ق ظ
جناب دکتر عباس رضایی ،این انتصاب را تبریک گفته واز خداوند توفیق موفقیت را برای جنابعالی خواهانیم
نقل قول
 

ارسال نظر

 

 

Back to Top