معارفه رئیس جدید اداره آموزش و پرورش منطقه بام و صفی آباد

آیین تودیع و معارفه روسای پیشین و جدید آموزش و پرورش منطقه بام و صفی آباد با حضور برخی از مسئولان در سالن اجتماعات این اداره برگزار شد.

 

 

به گزارش پایگاه خبری و اطلاع رسانی بام آنلاین؛ طی حکمی از سوی مدیر کل آموزش و پرورش استان خراسان شمالی، رمضان قره قاشلو به عنوان رییس جدید اداره آموزش و پرورش بام و صفی آباد منصوب شد.

  در آیین تودیع و معارفه روسای پیشین و جدید آموزش و پرورش بام و صفی آباد که با حضور قوامی نماینده مردم اسفراین در مجلس شورای اسلامی، حجت الاسلام دلبری امام جمعه بام و صفی آباد، رحیمی معاون امور مالی اداره کل استان و سایر مسئولان محلی برگزار شد، حجت الاسلام دلیری با ایراد سخنانی ضمن تقدیر از زحمات غلامرضا گنجی، به بیان شرایط و ویژگیهای  یک مدیر از دیدگاه اسلام شامل؛ تعهد در خدمت،صعه صدر، ایمان، عدالت، خوش خلقی، حلم، صبر و استقامت و... پرداخت.

  وی افزود:جایگاه آموزش و پرورش جایگاه  بسیار مقدسی است؛ لذا آموزش و پرورش جای سیاست بازی و حزب بازی نیست. از اختلافات پرهیز کنید و از اموال بیت المال مراقبت کنید و قدر این مدیریت ها را بدانید.

  قوامی نماینده اسفراین در مجلس نیز طی سخنانی با اشاره به زیرساخت های کلی نظام و شرایط سخت اقتصادی دوره خدمت رییس سابق، از خدمات و فعالیت های وی در جهت اعتلای فرهنگ اسلامی و تکمیل پروژه های نیمه تمام قدردانی کرد. 

  وی خاطرنشان کرد: قره قاشلو رییس جدید اداره فردی دلسوز، بی ادعا، خاضع، پیگیر و بومی منطقه است. 

   رحیمی معاون امور مالی و پشتیبانی اداره کل نیز ضمن تکریم و تجلیل از فعالیت های رییس پیشین اداره، قره قاشلو رییس جدید این اداره را از جنس خود فرهنگیان دانست و او را فردی تلاشگر و دلسوز توصیف کرد.

  گفتنی است رمضان قره قاشلو متولد روستای الست و دارای مدرک کارشناسی ارشد می باشد که پیش از این به عنوان عضو هیات علمی دانشگاه پیام نور، مدرس دوره های ضمن خدمت فرهنگیان و مشاور مدارس در شهر اسفراین فعالیت می نمود.

ارسال نظر

 

 

Back to Top